/ O NAS / ZESPÓŁ

ZESPÓŁ ZIELONEGO PRZEDSZKOLA

Katarzyna Gojżewska

właściciel i dyrektor generalny

Kilkanaście lat temu, uwierzyłam w swoje marzenie o stworzeniu miejsca przyjaznego DZIECIOM. Tak powstało Zielone Przedszkole. Dziś jest ono miejscem rozwoju i radości dla moich Przedszkolaków i zespołu Ludzi, z którymi współpracuję od wielu lat. A ja nadal marzę i współtworzę przyszłość tego miejsca.

Ukończyłam studia podyplomowe z metodyki nauczania dzieci języka angielskiego wraz ze studiami podyplomowymi z Polityki i Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia jestem ekonomistą.

Jestem mamą cudownych Córek. Wspólnie opiekujemy się dwójką adoptowanych psiaków, które wnoszą mnóstwo miłości i radości do Naszego życia. W chwilach, które są tylko dla mnie, oddaje się moim pasjom, którymi są joga, jazda na rowerze, książka oraz gotowanie – szczególnie dla moich bliskich.

Bernadeta Sarna

dyrektor dydaktyczny

Ukończyłam studia magisterskie w Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach, na kierunku pedagogicznym z wybraną specjalizacją resocjalizacja pisząc pracę na temat zaburzeń zachowania dzieci w wieku 7-11 lat oraz na jaki system wsparcia mogą liczyć dzieci oraz ich rodziny. Dołączyłam również do swoich kompetencji umiejętności z zakresu organizacji zarządzania oświatą zdobyte na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.

Wierzę w edukację, którą można robić inaczej niż według utartych schematów. Dobrze czuje się w sojuszu różnych metod pedagogicznych wspierających rozwój dzieci. Jestem pedagogiem z wyboru i zamiłowania. Zawodowo realizuję się dzięki pogodnemu usposobieniu, jak i niesieniu pomocy. Dbam o dobrostan zespołu, cenię sobie autentyczność i szczerość u ludzi. Mam łatwość nawiązywania przyjacielskich relacji, pozytywne nastawienie do pracy oraz pewność siebie.

Larysa Lira

nauczyciel

Ukończyłam wyższe studia pedagogiczne z zakresu nauczanie początkowe oraz studia podyplomowe kierunek filologia polska. Poza tym uczestniczyłam w różnego rodzaju szkoleniach m.in. Studium Animacji KLANZA w Lublinie.Brałam udział w projekcie 1+1 współpraca między nauczycielami z Polski a Ukrainy wspierany przez fundację Wolność i Demokracja.

Mam 20-letnie doświadczenie pracy z dziećmi w różnym wieku. Lata pracy wykształciły i utrwaliły we mnie umiejętność organizowania pracy dydaktycznej i różnych form aktywności dzieci, rozbudzania ciekawości i rozwijania zainteresowań oraz stymulowania do samorozwoju.

Jestem osobą spokojną, cierpliwą, wytrwałą i bardzo kochającą zarówno dzieci jak i swoją pracę.

DZIECKO JEST CHODZĄCYM CUDEM, JEDYNYM, WYJĄTKOWYM I NIEZASTĄPIONYM
Phil Bosmans

Katarzyna Ciechomska

asystent nauczyciela

Z Zielonym Przedszkolem związana jestem zawodowo od 2015r.

Zrealizowałam kurs pierwszej pomocy oraz kurs dobrej i bezpiecznej zabawy z dziećmi.

Poznałam i odbyłam praktykę z pracy „ Metodą projektów badawczych” – dwa razy uzyskując wyróżnienie za projektu wykonane z przedszkolakami.

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję.

Moją pasją jest ogród ale wśród przyjaciół uzyskałam również tytuł: mistrza cukiernictwa.

Sylwia Grel

asystent nauczyciela

Ukończyłam szkołę średnią im. Fridtjofa Nansena w Piastowie o profilu socjalnym. Uważam, że w  mojej pracy najważniejszym aspektem jest cierpliwość, umiejętność słuchania, empatia oraz zdolność do refleksji. Jestem osobą optymistyczną, wesołą, energiczną a zarazem bardzo wrażliwą. Bardzo cieszę się, że mogę pracować z dziećmi ponieważ sprawia mi to ogromną satysfakcję i czuję się spełniona. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci a moją pasją jest jazda konno.

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”
J. Paweł II

Magdalena Petrykowska-Uznańska

psycholog

Od 10 lat jestem związana zawodowo z Komorowem. Współpracowałam ze świetlicami socjoterapeutycznymi, ośrodkami pomocy społecznej i sądem. Z wykształcenia jestem również socjoterapeutką oraz mediatorem rodzinnym. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości.

Lubię prowadzić zajęcia grupowe, słuchać dzieci i poznawać ich świat. Od urodzenia mieszkam w Warszawie a dojazd do pracy jest dla mnie oderwaniem się od miasta. Bardzo ważna jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Uwielbiam podróże a moim ulubionym kierunkiem wakacyjnym są Włochy i kraje bałkańskie.

Sylwia Borowska

logopeda

Studiowałam Logopedię Ogólną i Kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem logopedą przedszkolnym oraz szkolnym, pracuję również w przychodni z małymi pacjentami. Interesuję się psychologią, dietetyką, a w ostatnim czasie moje serce skradły wszelkie rośliny i ich uprawa.

Grzegorz Ojrzyński

instruktor zajęć ceramicznych i kreatywnych

Jestem absolwentem wydziału rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Zajmuję się rzeźbą, malarstwem i rysunkiem. Od wielu lat twórczość artystyczną łączę z nauczaniem sztuki. Uczę malarstwa, rysunku, rzeźby dzieci, młodzież i dorosłych.

Z Zielonym Przedszkolem jestem związany od… zawsze. Z pasją i nieukrywaną radością przychodzę do przedszkola, gdzie poprzez zabawę uczę dzieci lepić w glinie.

Pozdrawiam wszystkie Przedszkolaki, wspaniałą Kadrę i Rodziców.

Larysa Lira

nauczyciel

DZIECKO JEST CHODZĄCYM CUDEM, JEDYNYM, WYJĄTKOWYM I NIEZASTĄPIONYM
Phil Bosmans

Sylwia Grel

J. Paweł II

Katarzyna Ciechomska

asystent nauczyciela

Z Zielonym Przedszkolem związana jestem zawodowo od 2015r.

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję.

Magdalena Petrykowska-Uznańska

psycholog

Sylwia Borowska

logopeda

Grzegorz Ojrzyński

instruktor zajęć ceramicznych i kreatywnych

Jestem absolwentem wydziału rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Pozdrawiam wszystkie Przedszkolaki, wspaniałą Kadrę i Rodziców.