/ O NAS / ZESPÓŁ

ZESPÓŁ ZIELONEGO PRZEDSZKOLA

Katarzyna Gojżewska

właściciel i dyrektor generalny

Kilkanaście lat temu, uwierzyłam w swoje marzenie o stworzeniu miejsca przyjaznego DZIECIOM. Tak powstało Zielone Przedszkole. Dziś jest ono miejscem rozwoju i radości dla moich Przedszkolaków i zespołu Ludzi, z którymi współpracuję od wielu lat. A ja nadal marzę i współtworzę przyszłość tego miejsca.

Ukończyłam studia podyplomowe z metodyki nauczania dzieci języka angielskiego wraz ze studiami podyplomowymi z Polityki i Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia jestem ekonomistą.

Jestem mamą cudownych Córek. Wspólnie opiekujemy się dwójką adoptowanych psiaków, które wnoszą mnóstwo miłości i radości do Naszego życia. W chwilach, które są tylko dla mnie, oddaje się moim pasjom, którymi są joga, jazda na rowerze, książka oraz gotowanie – szczególnie dla moich bliskich.

Natalia Grochal

asystent dyrektora przedszkola

Ukończyłam Wyższą Szkołę Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w zakresie Przygotowania Pedagogicznego oraz  m.in. szkolenia na temat prowadzenia sekretariatu szkolnego w aktualnym stanie prawnym, jak również SIO w placówkach oświatowych.

Jestem osobą otwartą, dobrze zorganizowaną, która lubi ład i porządek, jednocześnie empatyczną i wrażliwą na potrzeby społeczne W sferze zawodowej jestem skoncentrowana na tworzeniu dobrych relacji i skutecznej pracy w zespole.

W Zielonym Przedszkolu zajmuję się tworzeniem organizacji wspierającej proces edukacji i czuwam nad dobrą jakością każdego dnia.

Grażyna Bober

nauczyciel przedszkolny i lektor języka angielskiego

Przez serce do języka – tak może brzmieć dewiza naszych zajęć. Korzystamy z emocji, muzyki, ruchu, opowieści, codziennych sytuacji i śmiechu, by wprowadzić język obcy do świata dziecka i codziennie go oswajać.

Przez wiele lat byłam wychowawcą w przedszkolu Montessori, teraz zajmuję się edukacją językową w żłobkach i przedszkolach oraz prowadzę autorskie zajęcia językowo-muzyczne w szkole językowej. Język angielski to prawdziwe esperanto naszych czasów – dlatego z przyjemnością i przekonaniem pracuję z dziećmi od najwcześniejszych lat ich życia.

Moją pasją jest muzyka, śpiewam, gram, komponuję, piszę i rysuję.

Sylwia Wojciechowska

nauczyciel przedszkolny

Posiadam kompetencje dyplomowanego opiekuna dziecięcego.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam około 20 lat temu. Zawodowe doświadczenie zdobyłam w różnych grupach wiekowych zarówno w żłobku, jak i w przedszkolu.

W swojej pracy skupiam się na tym, by dzieci głównie kształtowały umiejętności społeczne, edukacyjne i dążyły do osiągnięcia samodzielności na każdym etapie rozwoju.

Jestem osobą pogodną, cierpliwą, troskliwą, lubiącą kontakt z małym człowiekiem.

W wolnej chwili lubię czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Paulina Brodowska

asystent nauczyciela

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Praca Socjalna oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Administracja Elektroniczna.
Podczas studiów pracowałam jako opiekunka dwójki dzieci. Swoją pracę w przedszkolu rozpoczęłam 6 lat temu w jednej z placówek w Pruszkowie, później przeniosłam się do Zielonego Przedszkola.
Po ponad dwuletniej przerwie kontynuuję pracę z Zielonym Przedszkolem, w którym każdego dnia staram się dbać o bezpieczeństwo i dobry humor Państwa dzieci.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwuletniego Frania. Uwielbiam czytać kryminały, jeździć na rowerze, spacerować w lesie, ale tym, co najbardziej mnie cieszy i relaksuje jest praca w ogrodzie wśród kwiatów, krzewów i warzyw.

Małgorzata Oponowicz

nauczyciel przedszkolny

Ukończyłam Studium Pedagogiczne. Przez wiele lat
pracowałam w szkole w oddziałach przedszkolnych oraz w przedszkolu.

Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, pełną entuzjazmu, dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Jestem również wrażliwą i odpowiedzialną osobą, mam pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu siebie i świata to droga pełna wyzwań, ale też satysfakcji. To przygoda, patrzeć jak dzieci rosną, rozwijają się, odkrywają świat w swoich najmłodszych latach. Uśmiech dziecka jest nagrodą – idąc za cytatem Janusza Korczaka: „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych, dorosłych córek i babcią Marceliny. Ponadto dzielę opiekę nad dwoma naszymi milusińskimi– psiakami Dżakusiem i Pikusiem – z innymi domownikami. Lubię jeździć na rowerze, zdobywać nowe umiejętności oraz przyrządzać nowe potrawy.

Aleksandra Rozparzyńska

asystent nauczyciela

Jestem mieszkanką Komorowa, moja rodzina mieszka w Komorowie od czterech pokoleń. Pochodzę z rodziny artystów. Moja mama jest z zawodu artystą malarzem ze Związku Polskich Artystów Plastyków. Sztuka towarzyszy mi przez całe życie. Uwielbiam inspirować dzieci pracami plastycznymi, patrząc na ich zaangażowanie i rozwój manualny, jak i ich wyobraźnię.

Los sprawił, że na stałe mieszkałam 14 lat we Włoszech w Riccione. Posiadam zarówno obywatelstwo włoskie jak i Polskie. Znam język włoski biegle. Wykształcenie zdobyłam w Polsce i we Włoszech.

Prywatnie jestem mamą piętnastoletniego Amedeo, urodzonego we Włoszech.
Jestem osobą kochającą dzieci, wrażliwą i cierpliwą.

Marina Bahdasarova

nauczyciel przedszkolny

Jestem nauczycielem z ponad 12-letnim stażem pracy.
Posiadam wykształcenie muzyczne w klasie wokalnej.
Moja praca z dziećmi polega przede wszystkim na podejmowaniu regularnych aktywności z zakresu edukacji
poprzez ruch, muzykę i zabawę.

Nastassia Sauko

nauczyciel przedszkolny

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną jako nauczyciel ze specjalizacją oligofrenopedagog.

W trakcie pracy jako nauczyciel wychowania początkowego, nauczyłam się przede wszystkim cierpliwości i samodyscypliny. Brałam wielokrotnie udział w szkoleniach z zakresu pracy z dziećmi z dysfunkcjami mowy, uczniami nadpobudliwymi i problematycznymi.

Jestem przekonana, że posiadane przeze mnie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz szeroki zakres umiejętności praktycznych zagwarantują profesjonalizm i efektywność w pracy.

Izabella Okrasa

asystent nauczyciela

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci uwielbiałam spędzać z nimi czas. Interesuję się sportem, dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze, lubię też inicjować różne zabawydla dzieci. Kocham małe dzieci, które potrzebują dużo uwagi i poświęcenia.

Czas płynie szybko, moje dzieci usamodzielniły się, a ja podjęłam decyzję o rozpoczęciu pracy w Zielonym Przedszkolu. Będę realizować swoje zainteresowania w kontekście pracy z dziećmi. Dołożę wszelkich starań, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne i kochane, jednocześnie zostaną obdarzone dobrą energią, której mam na co dzień w dużym nadmiarze.

Damian Kornet

nauczyciel rytmiki

Od wielu lat uczę dzieci i dorosłych podczas zajęć indywidualnych i grupowych muzyki.

Uwielbiam łączyć różnorodne techniki i metody pedagogiczne, które pomagają przyswoić nową wiedzę, a także utrwalić zdobyte umiejętności. 

Jako absolwent zarówno wydziału rytmiki, jak i studiów pedagogicznych nie boję się wyzwań stąd na zajęciach staram się wprowadzać jak najwięcej najnowszych zdobyczy edukacyjnych i konstruować zajęcia w oparciu o najnowsze badania naukowe z zakresu muzyki, logopedii czy medycyny.

Sylwia Borowska

logopeda

Studiowałam Logopedię Ogólną i Kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem logopedą przedszkolnym oraz szkolnym, pracuję również w przychodni z małymi pacjentami. Interesuję się psychologią, dietetyką, a w ostatnim czasie moje serce skradły wszelkie rośliny i ich uprawa.

Magdalena Petrykowska-Uznańska

psycholog

Od 10 lat jestem związana zawodowo z Komorowem. Współpracowałam ze świetlicami socjoterapeutycznymi, ośrodkami pomocy społecznej i sądem. Z wykształcenia jestem również socjoterapeutką oraz mediatorem rodzinnym. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości.

Lubię prowadzić zajęcia grupowe, słuchać dzieci i poznawać ich świat. Od urodzenia mieszkam w Warszawie a dojazd do pracy jest dla mnie oderwaniem się od miasta. Bardzo ważna jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Uwielbiam podróże a moim ulubionym kierunkiem wakacyjnym są Włochy i kraje bałkańskie.

Małgorzata Walentynowicz

instruktorka zajęć muzycznych

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej.

Od 25 lat prowadzę zajęcia umuzykalniające, uczę grać na pianinie, a także prowadzę warsztaty i szkolenia dla nauczycieli. Ukończyłam również podyplomowe studia na kierunku pedagogika specjalna z oligofrenopedagogiką.

W swojej pracy stosuję metody aktywizujące, dzięki którym nauka dla dziecka jest nie tylko wyzwaniem, ale też przyjemnością i radością.

Grzegorz Ojrzyński

instruktor zajęć ceramicznych i kreatywnych

Jestem absolwentem wydziału rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.


Zajmuję się rzeźbą, malarstwem i rysunkiem. Od wielu lat twórczość artystyczną łączę z nauczaniem sztuki. Uczę malarstwa, rysunku, rzeźby dzieci, młodzież i dorosłych.

Z Zielonym Przedszkolem jestem związany od… zawsze. Z pasją i nieukrywaną radością przychodzę do przedszkola, gdzie poprzez zabawę uczę dzieci lepić w glinie.


Pozdrawiam wszystkie Przedszkolaki, wspaniałą Kadrę i Rodziców.

Natalia Grochal

asystent dyrektora przedszkola

Ukończyłam Wyższą Szkołę Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w zakresie Przygotowania Pedagogicznego oraz m.in. szkolenia na temat prowadzenia sekretariatu szkolnego w aktualnym stanie prawnym, jak również SIO w placówkach oświatowych.

Jestem osobą otwartą, dobrze zorganizowaną, która lubi ład i porządek, jednocześnie empatyczną i wrażliwą na potrzeby społeczne W sferze zawodowej jestem skoncentrowana na tworzeniu dobrych relacji i skutecznej pracy w zespole.

W Zielonym Przedszkolu zajmuję się tworzeniem organizacji wspierającej proces edukacji i czuwam nad dobrą jakością każdego dnia.

Grażyna Bober

nauczyciel przedszkolny i lektor języka angielskiego

Przez serce do języka – tak może brzmieć dewiza naszych zajęć. Korzystamy z emocji, muzyki, ruchu, opowieści, codziennych sytuacji i śmiechu, by wprowadzić język obcy do świata dziecka i codziennie go oswajać.

Przez wiele lat byłam wychowawcą w przedszkolu Montessori, teraz zajmuję się edukacją językową w żłobkach i przedszkolach oraz prowadzę autorskie zajęcia językowo-muzyczne w szkole językowej. Język angielski to prawdziwe esperanto naszych czasów – dlatego z przyjemnością i przekonaniem pracuję z dziećmi od najwcześniejszych lat ich życia.

Moją pasją jest muzyka, śpiewam, gram, komponuję, piszę i rysuję.

Sylwia Wojciechowska

nauczyciel przedszkolny

Posiadam kompetencje dyplomowanego opiekuna dziecięcego.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam około 20 lat temu. Zawodowe doświadczenie zdobyłam w różnych grupach wiekowych zarówno w żłobku, jak i w przedszkolu.

W swojej pracy skupiam się na tym, by dzieci głównie kształtowały umiejętności społeczne, edukacyjne i dążyły do osiągnięcia samodzielności na każdym etapie rozwoju.

Jestem osobą pogodną, cierpliwą, troskliwą, lubiącą kontakt z małym człowiekiem.

W wolnej chwili lubię czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Paulina Brodowska

asystent nauczyciela

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Praca Socjalna oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Administracja Elektroniczna.
Podczas studiów pracowałam jako opiekunka dwójki dzieci. Swoją pracę w przedszkolu rozpoczęłam 6 lat temu w jednej z placówek w Pruszkowie, później przeniosłam się do Zielonego Przedszkola.
Po ponad dwuletniej przerwie kontynuuję pracę z Zielonym Przedszkolem, w którym każdego dnia staram się dbać o bezpieczeństwo i dobry humor Państwa dzieci.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwuletniego Frania. Uwielbiam czytać kryminały, jeździć na rowerze, spacerować w lesie, ale tym, co najbardziej mnie cieszy i relaksuje jest praca w ogrodzie wśród kwiatów, krzewów i warzyw.

Małgorzata Oponowicz

nauczyciel przedszkolny

Ukończyłam Studium Pedagogiczne. Przez wiele lat
pracowałam w szkole w oddziałach przedszkolnych oraz w przedszkolu.

Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, pełną entuzjazmu, dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Jestem również wrażliwą i odpowiedzialną osobą, mam pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu siebie i świata to droga pełna wyzwań, ale też satysfakcji. To przygoda, patrzeć jak dzieci rosną, rozwijają się, odkrywają świat w swoich najmłodszych latach. Uśmiech dziecka jest nagrodą – idąc za cytatem Janusza Korczaka: „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych, dorosłych córek i babcią Marceliny. Ponadto dzielę opiekę nad dwoma naszymi milusińskimi– psiakami Dżakusiem i Pikusiem – z innymi domownikami. Lubię jeździć na rowerze, zdobywać nowe umiejętności oraz przyrządzać nowe potrawy.

Aleksandra Rozparzyńska

asystent nauczyciela

Jestem mieszkanką Komorowa, moja rodzina mieszka w Komorowie od czterech pokoleń. Pochodzę z rodziny artystów. Moja mama jest z zawodu artystą malarzem ze Związku Polskich Artystów Plastyków. Sztuka towarzyszy mi przez całe życie. Uwielbiam inspirować dzieci pracami plastycznymi, patrząc na ich zaangażowanie i rozwój manualny, jak i ich wyobraźnię.

Los sprawił, że na stałe mieszkałam 14 lat we Włoszech w Riccione. Posiadam zarówno obywatelstwo włoskie jak i Polskie. Znam język włoski biegle. Wykształcenie zdobyłam w Polsce i we Włoszech.

Prywatnie jestem mamą piętnastoletniego Amedeo, urodzonego we Włoszech.
Jestem osobą kochającą dzieci, wrażliwą i cierpliwą.

Marina Bahdasarova

nauczyciel przedszkolny

Jestem nauczycielem z ponad 12-letnim stażem pracy.
Posiadam wykształcenie muzyczne w klasie wokalnej.
Moja praca z dziećmi polega przede wszystkim na podejmowaniu regularnych aktywności z zakresu edukacji
poprzez ruch, muzykę i zabawę.

Nastassia Sauko

nauczyciel przedszkolny

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną jako nauczyciel ze specjalizacją oligofrenopedagog.

W trakcie pracy jako nauczyciel wychowania początkowego, nauczyłam się przede wszystkim cierpliwości i samodyscypliny. Brałam wielokrotnie udział w szkoleniach z zakresu pracy z dziećmi z dysfunkcjami mowy, uczniami nadpobudliwymi i problematycznymi.

Jestem przekonana, że posiadane przeze mnie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz szeroki zakres umiejętności praktycznych zagwarantują profesjonalizm i efektywność w pracy.

Izabella Okrasa

asystent nauczyciela

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci uwielbiałam spędzać z nimi czas. Interesuję się sportem, dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze, lubię też inicjować różne zabawydla dzieci. Kocham małe dzieci, które potrzebują dużo uwagi i poświęcenia.

Czas płynie szybko, moje dzieci usamodzielniły się, a ja podjęłam decyzję o rozpoczęciu pracy w Zielonym Przedszkolu. Będę realizować swoje zainteresowania w kontekście pracy z dziećmi. Dołożę wszelkich starań, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne i kochane, jednocześnie zostaną obdarzone dobrą energią, której mam na co dzień w dużym nadmiarze.

Damian Kornet

nauczyciel rytmiki

Od wielu lat uczę dzieci i dorosłych podczas zajęć indywidualnych i grupowych muzyki.

Uwielbiam łączyć różnorodne techniki i metody pedagogiczne, które pomagają przyswoić nową wiedzę, a także utrwalić zdobyte umiejętności. 

Jako absolwent zarówno wydziału rytmiki, jak i studiów pedagogicznych nie boję się wyzwań stąd na zajęciach staram się wprowadzać jak najwięcej najnowszych zdobyczy edukacyjnych i konstruować zajęcia w oparciu o najnowsze badania naukowe z zakresu muzyki, logopedii czy medycyny.

Sylwia Borowska

logopeda

Studiowałam Logopedię Ogólną i Kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem logopedą przedszkolnym oraz szkolnym, pracuję również w przychodni z małymi pacjentami. Interesuję się psychologią, dietetyką, a w ostatnim czasie moje serce skradły wszelkie rośliny i ich uprawa.

Magdalena Petrykowska-Uznańska

psycholog

Od 10 lat jestem związana zawodowo z Komorowem. Współpracowałam ze świetlicami socjoterapeutycznymi, ośrodkami pomocy społecznej i sądem. Z wykształcenia jestem również socjoterapeutką oraz mediatorem rodzinnym. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości.


Lubię prowadzić zajęcia grupowe, słuchać dzieci i poznawać ich świat. Od urodzenia mieszkam w Warszawie a dojazd do pracy jest dla mnie oderwaniem się od miasta. Bardzo ważna jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Uwielbiam podróże a moim ulubionym kierunkiem wakacyjnym są Włochy i kraje bałkańskie.

Małgorzata Walentynowicz

instruktorka zajęć muzycznych

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej.

Od 25 lat prowadzę zajęcia umuzykalniające, uczę grać na pianinie, a także prowadzę warsztaty i szkolenia dla nauczycieli. Ukończyłam również podyplomowe studia na kierunku pedagogika specjalna z oligofrenopedagogiką.

W swojej pracy stosuję metody aktywizujące, dzięki którym nauka dla dziecka jest nie tylko wyzwaniem, ale też przyjemnością i radością.

Grzegorz Ojrzyński

instruktor zajęć ceramicznych i kreatywnych

Jestem absolwentem wydziału rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.


Zajmuję się rzeźbą, malarstwem i rysunkiem. Od wielu lat twórczość artystyczną łączę z nauczaniem sztuki. Uczę malarstwa, rysunku, rzeźby dzieci, młodzież i dorosłych.

Z Zielonym Przedszkolem jestem związany od… zawsze. Z pasją i nieukrywaną radością przychodzę do przedszkola, gdzie poprzez zabawę uczę dzieci lepić w glinie.


Pozdrawiam wszystkie Przedszkolaki, wspaniałą Kadrę i Rodziców.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia dzięki zapamiętaniu Twoich preferencji. Zapoznaj się z Polityką prywatności oraz Polityką cookies. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.