/ O NAS / ZESPÓŁ

ZESPÓŁ ZIELONEGO PRZEDSZKOLA

Katarzyna Gojżewska

właściciel i dyrektor generalny

Kilkanaście lat temu, uwierzyłam w swoje marzenie o stworzeniu miejsca przyjaznego DZIECIOM. Tak powstało Zielone Przedszkole. Dziś jest ono miejscem rozwoju i radości dla moich Przedszkolaków i zespołu Ludzi, z którymi współpracuję od wielu lat. A ja nadal marzę i współtworzę przyszłość tego miejsca.

Ukończyłam studia podyplomowe z metodyki nauczania dzieci języka angielskiego wraz ze studiami podyplomowymi z Polityki i Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia jestem ekonomistą.

Jestem mamą cudownych Córek. Wspólnie opiekujemy się dwójką adoptowanych psiaków, które wnoszą mnóstwo miłości i radości do Naszego życia. W chwilach, które są tylko dla mnie, oddaje się moim pasjom, którymi są joga, jazda na rowerze, książka oraz gotowanie – szczególnie dla moich bliskich.

Natalia Grochal

asystent dyrektora przedszkola

Ukończyłam Wyższą Szkołę Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w
zakresie Przygotowania Pedagogicznego oraz ukończyłam m.in. szkolenia na temat prowadzenia sekretariatu szkolnego w aktualnym stanie prawnym, jak również SIO w placówkach oświatowych.

Jestem osobą otwartą, dobrze zorganizowaną, która lubi ład i porządek, jednocześnie empatyczną i wrażliwą na potrzeby społeczne W sferze zawodowej jestem skoncentrowana na tworzeniu dobrych relacji i skutecznej pracy w zespole.

W Zielonym Przedszkolu zajmuję się tworzeniem organizacji wspierającej proces edukacji i czuwam nad dobrą jakością każdego dnia.

Grażyna Bober

nauczyciel przedszkolny i lektor języka angielskiego

Przez serce do języka – tak może brzmieć dewiza naszych zajęć. Korzystamy z emocji, muzyki, ruchu, opowieści, codziennych sytuacji i śmiechu, by wprowadzić język obcy do świata dziecka i codziennie go oswajać.

Przez wiele lat byłam wychowawcą w przedszkolu Montessori, teraz zajmuję się edukacją językową w żłobkach i przedszkolach oraz prowadzę autorskie zajęcia językowo-muzyczne w szkole językowej. Język angielski to prawdziwe esperanto naszych czasów – dlatego z przyjemnością i przekonaniem pracuję z dziećmi od najwcześniejszych lat ich życia.

Moją pasją jest muzyka, śpiewam, gram, komponuję, piszę i rysuję.

Katarzyna Bielecka

nauczyciel przedszkolny

Posiadam kompetencje certyfikowanego opiekunka dziecięcego umożliwiającego realizację funkcji opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam 9 lat temu, zdobywając zawodowe doświadczenie w różnych grupach wiekowych w żłobku i przedszkolu.

Jestem osoba pogodną i pełna empatii dzięki czemu łatwo nawiązuje dobry kontakt z dziećmi. W codziennej pracy staram się tworzyć przyjazną i swobodną atmosferę sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi dzieci.

W swojej aktywności nauczycielskiej dążę do tego aby dzieci stawały się samodzielne, ciekawe nowych doświadczeń oraz zdobywały wiedzę poprzez kreatywną zabawę.

Dodatkowo posiadam szerokie zdolności artystyczne, które staram się na co dzień przekazywać dzieciom podczas wspólnych prac plastycznych.

Wolne chwile poświęcam na swoje pasje, którymi są m.in. rośliny, ogród, dobra książka oraz podróżowanie.

Paulina Brodowska

asystent nauczyciela

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Praca Socjalna oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Administracja Elektroniczna.
Podczas studiów pracowałam jako opiekunka dwójki dzieci. Swoją pracę w przedszkolu rozpoczęłam 6 lat temu w jednej z placówek w Pruszkowie, później przeniosłam się do Zielonego Przedszkola.
Po ponad dwuletniej przerwie kontynuuję pracę z Zielonym Przedszkolem, w którym każdego dnia staram się dbać o bezpieczeństwo i dobry humor Państwa dzieci.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwuletniego Frania. Uwielbiam czytać kryminały, jeździć na rowerze, spacerować w lesie, ale tym, co najbardziej mnie cieszy i relaksuje jest praca w ogrodzie wśród kwiatów, krzewów i warzyw.

Małgorzata Oponowicz

nauczyciel przedszkolny

Ukończyłam Studium Pedagogiczne. Przez wiele lat
pracowałam w szkole w oddziałach przedszkolnych oraz w przedszkolu.

Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, pełną entuzjazmu, dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Jestem również wrażliwą i odpowiedzialną osobą, mam pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu siebie i świata to droga pełna wyzwań, ale też satysfakcji. To przygoda, patrzeć jak dzieci rosną, rozwijają się, odkrywają świat w swoich najmłodszych latach. Uśmiech dziecka jest nagrodą – idąc za cytatem Janusza Korczaka: „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych, dorosłych córek i babcią Marceliny. Ponadto dzielę opiekę nad dwoma naszymi milusińskimi– psiakami Dżakusiem i Pikusiem – z innymi domownikami. Lubię jeździć na rowerze, zdobywać nowe umiejętności oraz przyrządzać nowe potrawy.

Aleksandra Rozparzyńska

asystent nauczyciela

Jestem mieszkanką Komorowa, moja rodzina mieszka w Komorowie od czterech pokoleń. Pochodzę z rodziny artystów. Moja mama jest z zawodu artystą malarzem ze Związku Polskich Artystów Plastyków. Sztuka towarzyszy mi przez całe życie. Uwielbiam inspirować dzieci pracami plastycznymi, patrząc na ich zaangażowanie i rozwój manualny, jak i ich wyobraźnię.

Los sprawił, że na stałe mieszkałam 14 lat we Włoszech w Riccione. Posiadam zarówno obywatelstwo włoskie jak i Polskie. Znam język włoski biegle. Wykształcenie zdobyłam w Polsce i we Włoszech.

Prywatnie jestem mamą piętnastoletniego Amedeo, urodzonego we Włoszech.
Jestem osobą kochającą dzieci, wrażliwą i cierpliwą.

Marina Bahdasarova

nauczyciel przedszkolny

Jestem nauczycielem z ponad 12-letnim stażem pracy.
Posiadam wykształcenie muzyczne w klasie wokalnej.
Moja praca z dziećmi polega przede wszystkim na podejmowaniu regularnych aktywności z zakresu edukacji
poprzez ruch, muzykę i zabawę.

Marzena Skwara

nauczyciel przedszkolny

Jestem specjalistą animacyjnym i trenerem 1-go stopnia plastyki sensoplastycznej stymulującej wszystkie zmysły u dzieci. Posiadam długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako opiekun i wychowawca w przedszkolu.

Posiadam również kwalifikacje wychowawcy kolonijnego, dlatego też wolny czas wakacji przeznaczam na wyjazdy z dziećmi tj. tematyczne obozy.

Najbardziej realizuję się jako organizator ukierunkowanych aktywności edukacyjno-sportowych, chętnie dziele się z dziećmi dobrą energią i pozytywnym nastawieniem do świata.

Izabella Okrasa

asystent nauczyciela

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci uwielbiałam spędzać z nimi czas. Interesuję się sportem, dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze, lubię też inicjować różne zabawydla dzieci. Kocham małe dzieci, które potrzebują dużo uwagi i poświęcenia.

Czas płynie szybko, moje dzieci usamodzielniły się, a ja podjęłam decyzję o rozpoczęciu pracy w Zielonym Przedszkolu. Będę realizować swoje zainteresowania w kontekście pracy z dziećmi. Dołożę wszelkich starań, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne i kochane, jednocześnie zostaną obdarzone dobrą energią, której mam na co dzień w dużym nadmiarze.

Damian Kornet

nauczyciel rytmiki

Od wielu lat uczę dzieci i dorosłych podczas zajęć indywidualnych i grupowych muzyki.

Uwielbiam łączyć różnorodne techniki i metody pedagogiczne, które pomagają przyswoić nową wiedzę, a także utrwalić zdobyte umiejętności. 

Jako absolwent zarówno wydziału rytmiki, jak i studiów pedagogicznych nie boję się wyzwań stąd na zajęciach staram się wprowadzać jak najwięcej najnowszych zdobyczy edukacyjnych i konstruować zajęcia w oparciu o najnowsze badania naukowe z zakresu muzyki, logopedii czy medycyny.

Sylwia Borowska

logopeda

Studiowałam Logopedię Ogólną i Kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem logopedą przedszkolnym oraz szkolnym, pracuję również w przychodni z małymi pacjentami. Interesuję się psychologią, dietetyką, a w ostatnim czasie moje serce skradły wszelkie rośliny i ich uprawa.

Magdalena Petrykowska-Uznańska

psycholog

Od 10 lat jestem związana zawodowo z Komorowem. Współpracowałam ze świetlicami socjoterapeutycznymi, ośrodkami pomocy społecznej i sądem. Z wykształcenia jestem również socjoterapeutką oraz mediatorem rodzinnym. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości.

Lubię prowadzić zajęcia grupowe, słuchać dzieci i poznawać ich świat. Od urodzenia mieszkam w Warszawie a dojazd do pracy jest dla mnie oderwaniem się od miasta. Bardzo ważna jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Uwielbiam podróże a moim ulubionym kierunkiem wakacyjnym są Włochy i kraje bałkańskie.

Grzegorz Ojrzyński

instruktor zajęć ceramicznych i kreatywnych

Jestem absolwentem wydziału rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.


Zajmuję się rzeźbą, malarstwem i rysunkiem. Od wielu lat twórczość artystyczną łączę z nauczaniem sztuki. Uczę malarstwa, rysunku, rzeźby dzieci, młodzież i dorosłych.

Z Zielonym Przedszkolem jestem związany od… zawsze. Z pasją i nieukrywaną radością przychodzę do przedszkola, gdzie poprzez zabawę uczę dzieci lepić w glinie.


Pozdrawiam wszystkie Przedszkolaki, wspaniałą Kadrę i Rodziców.

Natalia Grochal

asystent dyrektora przedszkola

Ukończyłam Wyższą Szkołę Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w
zakresie Przygotowania Pedagogicznego oraz ukończyłam m.in. szkolenia na temat prowadzenia sekretariatu szkolnego w aktualnym stanie prawnym, jak również SIO w placówkach oświatowych.

Jestem osobą otwartą, dobrze zorganizowaną, która lubi ład i porządek, jednocześnie empatyczną i wrażliwą na potrzeby społeczne W sferze zawodowej jestem skoncentrowana na tworzeniu dobrych relacji i skutecznej pracy w zespole.

W Zielonym Przedszkolu zajmuję się tworzeniem organizacji wspierającej proces edukacji i czuwam nad dobrą jakością każdego dnia.

Grażyna Bober

nauczyciel przedszkolny i lektor języka angielskiego

Przez serce do języka – tak może brzmieć dewiza naszych zajęć. Korzystamy z emocji, muzyki, ruchu, opowieści, codziennych sytuacji i śmiechu, by wprowadzić język obcy do świata dziecka i codziennie go oswajać.

Przez wiele lat byłam wychowawcą w przedszkolu Montessori, teraz zajmuję się edukacją językową w żłobkach i przedszkolach oraz prowadzę autorskie zajęcia językowo-muzyczne w szkole językowej. Język angielski to prawdziwe esperanto naszych czasów – dlatego z przyjemnością i przekonaniem pracuję z dziećmi od najwcześniejszych lat ich życia.

Moją pasją jest muzyka, śpiewam, gram, komponuję, piszę i rysuję.

Katarzyna Bielecka

nauczyciel przedszkolny

Posiadam kompetencje certyfikowanego opiekunka dziecięcego umożliwiającego realizację funkcji opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam 9 lat temu, zdobywając zawodowe doświadczenie w różnych grupach wiekowych w żłobku i przedszkolu.

Jestem osoba pogodną i pełna empatii dzięki czemu łatwo nawiązuje dobry kontakt z dziećmi. W codziennej pracy staram się tworzyć przyjazną i swobodną atmosferę sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi dzieci.

W swojej aktywności nauczycielskiej dążę do tego aby dzieci stawały się samodzielne, ciekawe nowych doświadczeń oraz zdobywały wiedzę poprzez kreatywną zabawę.

Dodatkowo posiadam szerokie zdolności artystyczne, które staram się na co dzień przekazywać dzieciom podczas wspólnych prac plastycznych.

Wolne chwile poświęcam na swoje pasje, którymi są m.in. rośliny, ogród, dobra książka oraz podróżowanie.

Paulina Brodowska

asystent nauczyciela

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Praca Socjalna oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Administracja Elektroniczna.
Podczas studiów pracowałam jako opiekunka dwójki dzieci. Swoją pracę w przedszkolu rozpoczęłam 6 lat temu w jednej z placówek w Pruszkowie, później przeniosłam się do Zielonego Przedszkola.
Po ponad dwuletniej przerwie kontynuuję pracę z Zielonym Przedszkolem, w którym każdego dnia staram się dbać o bezpieczeństwo i dobry humor Państwa dzieci.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwuletniego Frania. Uwielbiam czytać kryminały, jeździć na rowerze, spacerować w lesie, ale tym, co najbardziej mnie cieszy i relaksuje jest praca w ogrodzie wśród kwiatów, krzewów i warzyw.

Małgorzata Oponowicz

nauczyciel przedszkolny

Ukończyłam Studium Pedagogiczne. Przez wiele lat
pracowałam w szkole w oddziałach przedszkolnych oraz w przedszkolu.

Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, pełną entuzjazmu, dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Jestem również wrażliwą i odpowiedzialną osobą, mam pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Towarzyszenie dzieciom w odkrywaniu siebie i świata to droga pełna wyzwań, ale też satysfakcji. To przygoda, patrzeć jak dzieci rosną, rozwijają się, odkrywają świat w swoich najmłodszych latach. Uśmiech dziecka jest nagrodą – idąc za cytatem Janusza Korczaka: „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych, dorosłych córek i babcią Marceliny. Ponadto dzielę opiekę nad dwoma naszymi milusińskimi– psiakami Dżakusiem i Pikusiem – z innymi domownikami. Lubię jeździć na rowerze, zdobywać nowe umiejętności oraz przyrządzać nowe potrawy.

Aleksandra Rozparzyńska

asystent nauczyciela

Jestem mieszkanką Komorowa, moja rodzina mieszka w Komorowie od czterech pokoleń. Pochodzę z rodziny artystów. Moja mama jest z zawodu artystą malarzem ze Związku Polskich Artystów Plastyków. Sztuka towarzyszy mi przez całe życie. Uwielbiam inspirować dzieci pracami plastycznymi, patrząc na ich zaangażowanie i rozwój manualny, jak i ich wyobraźnię.

Los sprawił, że na stałe mieszkałam 14 lat we Włoszech w Riccione. Posiadam zarówno obywatelstwo włoskie jak i Polskie. Znam język włoski biegle. Wykształcenie zdobyłam w Polsce i we Włoszech.

Prywatnie jestem mamą piętnastoletniego Amedeo, urodzonego we Włoszech.
Jestem osobą kochającą dzieci, wrażliwą i cierpliwą.

Marina Bahdasarova

nauczyciel przedszkolny

Jestem nauczycielem z ponad 12-letnim stażem pracy.
Posiadam wykształcenie muzyczne w klasie wokalnej.
Moja praca z dziećmi polega przede wszystkim na podejmowaniu regularnych aktywności z zakresu edukacji
poprzez ruch, muzykę i zabawę.

Marzena Skwara

nauczyciel przedszkolny

Jestem specjalistą animacyjnym i trenerem 1-go stopnia plastyki sensoplastycznej stymulującej wszystkie zmysły u dzieci. Posiadam długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako opiekun i wychowawca w przedszkolu.

Posiadam również kwalifikacje wychowawcy kolonijnego, dlatego też wolny czas wakacji przeznaczam na wyjazdy z dziećmi tj. tematyczne obozy.

Najbardziej realizuję się jako organizator ukierunkowanych aktywności edukacyjno-sportowych, chętnie dziele się z dziećmi dobrą energią i pozytywnym nastawieniem do świata.

Izabella Okrasa

asystent nauczyciela

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci uwielbiałam spędzać z nimi czas. Interesuję się sportem, dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze, lubię też inicjować różne zabawydla dzieci. Kocham małe dzieci, które potrzebują dużo uwagi i poświęcenia.

Czas płynie szybko, moje dzieci usamodzielniły się, a ja podjęłam decyzję o rozpoczęciu pracy w Zielonym Przedszkolu. Będę realizować swoje zainteresowania w kontekście pracy z dziećmi. Dołożę wszelkich starań, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne i kochane, jednocześnie zostaną obdarzone dobrą energią, której mam na co dzień w dużym nadmiarze.

Damian Kornet

nauczyciel rytmiki

Od wielu lat uczę dzieci i dorosłych podczas zajęć indywidualnych i grupowych muzyki.

Uwielbiam łączyć różnorodne techniki i metody pedagogiczne, które pomagają przyswoić nową wiedzę, a także utrwalić zdobyte umiejętności. 

Jako absolwent zarówno wydziału rytmiki, jak i studiów pedagogicznych nie boję się wyzwań stąd na zajęciach staram się wprowadzać jak najwięcej najnowszych zdobyczy edukacyjnych i konstruować zajęcia w oparciu o najnowsze badania naukowe z zakresu muzyki, logopedii czy medycyny.

Sylwia Borowska

logopeda

Studiowałam Logopedię Ogólną i Kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem logopedą przedszkolnym oraz szkolnym, pracuję również w przychodni z małymi pacjentami. Interesuję się psychologią, dietetyką, a w ostatnim czasie moje serce skradły wszelkie rośliny i ich uprawa.

Magdalena Petrykowska-Uznańska

psycholog

Od 10 lat jestem związana zawodowo z Komorowem. Współpracowałam ze świetlicami socjoterapeutycznymi, ośrodkami pomocy społecznej i sądem. Z wykształcenia jestem również socjoterapeutką oraz mediatorem rodzinnym. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości.


Lubię prowadzić zajęcia grupowe, słuchać dzieci i poznawać ich świat. Od urodzenia mieszkam w Warszawie a dojazd do pracy jest dla mnie oderwaniem się od miasta. Bardzo ważna jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Uwielbiam podróże a moim ulubionym kierunkiem wakacyjnym są Włochy i kraje bałkańskie.

Grzegorz Ojrzyński

instruktor zajęć ceramicznych i kreatywnych

Jestem absolwentem wydziału rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.


Zajmuję się rzeźbą, malarstwem i rysunkiem. Od wielu lat twórczość artystyczną łączę z nauczaniem sztuki. Uczę malarstwa, rysunku, rzeźby dzieci, młodzież i dorosłych.

Z Zielonym Przedszkolem jestem związany od… zawsze. Z pasją i nieukrywaną radością przychodzę do przedszkola, gdzie poprzez zabawę uczę dzieci lepić w glinie.


Pozdrawiam wszystkie Przedszkolaki, wspaniałą Kadrę i Rodziców.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia dzięki zapamiętaniu Twoich preferencji. Zapoznaj się z Polityką prywatności oraz Polityką cookies. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.