/ EDUKACJA / DLACZEGO MY?

DLACZEGO MY?

Zielone Przedszkole to przedszkole z prawdziwego zdarzenia, z wieloletnim doświadczeniem, ze skutecznym zespołem ludzi nastawionych na dialog, pełnych pasji do pracy, budujące sprzyjającą codzienność dla rozwoju każdego dziecka.

SKUTECZNY ZESPÓŁ

W Naszym przedszkolu spotkasz ludzi otwartych w relacjach, pogodnych, nastawionych na dialog i współpracę na rzecz dziecka. Społeczność budująca przyjazną atmosferę – To MY!

AKTYWNOŚĆ SPORTOWA

Realizujemy naukę gry w tenisa z dziećmi w wieku od 4 do 6 lat w Klubie Matchpoint. Aktywność ruchową dzieci wzbogacamy systematyczną przedszkolną gimnastyką i Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

WŁASNA KUCHNIA

Dbamy o dobrze zbilansowaną dietę dla dzieci, bez nadmiaru cukru. W naszej kuchni posiłki przygotowywane są na miejscu, przez profesjonalnych kucharzy.

ROZSZERZONY ANGIELSKI

Zapewniamy dzieciom 4 jednostki zajęć językowych w tygodniu. Współpracujemy z native speaker’em z autorskim programem TIME FOR ENGLISH.

PROJEKTY BADAWCZE

Sięgamy po twórcze metody pracy z przedszkolakami. Rozwiązywanie problemów badawczych uczy dzieci stawiać czoła najróżniejszym wyzwaniom i sprzyja zdobywaniu wiedzy w spontaniczny i samodzielny sposób.

ZIELONY CZAS

Każdego dnia spędzamy czas w ogrodzie a wiosną i latem jak najczęściej przebywamy na świeżym powietrzu. Postawa proekologiczna i nauka zdrowego stylu życia wplecione są w codzienność przedszkolaków.

BLISKO SZTUKI

Autorskie inicjatywy Zespołu Zielonego Przedszkola pozwalają rozwijać wrażliwość artystyczną dzieci. Systematycznie dążymy do tego, aby przedszkolaki nabywały jak najwięcej doświadczeń twórczych i estetycznych.

BEZPŁATNA ADAPTACJA

To pomysł na przygotowanie Rodziny i dziecka do rozpoczęcia przygody z przedszkolem. W Zielonym Przedszkolu realizujemy 3 dni bezpłatnych spotkań w placówce.

ZIELONE PRZEDSZKOLE W LICZBACH

gier edukacyjnych