Bezpłatna adaptacja

Bezpłatna adaptacja

Przedszkole, w którym odkrywamy świat
przez zabawę i doświadczanie wiedzy

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej adaptacji

Zielone Przedszkole bezpłatna adaptacja

Czas adaptacji dla wszystkich dzieci i wielu rodziców to nowe wyzwanie z którym muszą się zmierzyć.

Bezpłatna adaptacja w Zielonym Przedszkolu pozwala skutecznie przygotować rodzinę do rozpoczęcia przygody z przedszkolem.  Zobacz jak Twoje dziecko odnajdzie się w roli przedszkolaka.

Bezpłatna adaptacja to 3 dni spotkań w przedszkolu. Dzieci adaptują się w swojej grupie wiekowej, wśród rówieśników i przyszłych wychowawców. Pozwala to, poczuć się im bezpiecznie w nowym środowisku. Rodzic uczestniczący w adaptacji poznaje kulturę organizacyjną przedszkola.

Pamiętaj, każda zmiana daje szansę na rozwój. W procesie przedszkolnej adaptacji zawsze możesz liczyć na pomoc, wsparcie nauczycieli oraz psychologa z naszego przedszkola.

Sprawdź nas i zobacz czy Twojemu dziecku spodoba się Zielone Przedszkole. Udział w adaptacji jest bezpłatny. Zapiszesz swoje dziecko tylko wtedy, jeśli zobaczysz, że jest zadowolone.

Zapoznaj się ze wskazówkami na pierwsze dni w przedszkolu

Miś z Zielonego Przedszkola

Sprawdź co wyróżnia Zielone Przedszkole

SKUTECZNY ZESPÓŁ

W Naszym przedszkolu spotkasz ludzi otwartych w relacjach , pogodnych, nastawionych na dialog i współpracę na rzecz dziecka. Społeczność budująca przyjazną atmosferę – To MY!

AKTYWNOŚĆ SPORTOWA

Realizujemy naukę gry w tenisa z dziećmi w wieku od 4 do 6 lat w Klubie Matchpoint. Aktywność ruchową dzieci wzbogacamy systematyczną przedszkolną gimnastyką i Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

WŁASNA KUCHNIA

Dbamy o dobrze zbilansowaną dietę dla dzieci, bez nadmiaru cukru. W naszej kuchni posiłki przygotowywane są na miejscu, przez profesjonalnych kucharzy.

ROZSZERZONY ANGIELSKI

Zapewniamy dzieciom 4 jednostki zajęć językowych w tygodniu. Współpracujemy z lektorem, który jest z wykształcenia nauczycielem wychowania przedszkolnego, jak również muzykiem.

PROJEKTY BADAWCZE

Sięgamy po twórcze metody pracy z przedszkolakami. Rozwiązywanie problemów badawczych uczy dzieci stawiać czoła najróżniejszym wyzwaniom i sprzyja zdobywaniu wiedzy w spontaniczny i samodzielny sposób.

ZIELONY CZAS

Każdego dnia spędzamy czas w ogrodzie a wiosną i latem jak najczęściej przebywamy na świeżym powietrzu. Postawa proekologiczna i nauka zdrowego stylu życia wplecione są w codzienność przedszkolaków.

BLISKO SZTUKI

Autorskie inicjatywy Zespołu Zielonego Przedszkola pozwalają rozwijać wrażliwość artystyczną dzieci. Systematycznie dążymy do tego, aby przedszkolaki nabywały jak najwięcej doświadczeń twórczych i estetycznych.

BEZPŁATNA ADAPTACJA

To pomysł na przygotowanie Rodziny i dziecka do rozpoczęcia przygody z przedszkolem. W Zielonym Przedszkolu realizujemy 3 dni bezpłatnych spotkań w placówce.

SKUTECZNY ZESPÓŁ

AKTYWNOŚĆ SPORTOWA

WŁASNA KUCHNIA

ROZSZERZONY ANGIELSKI

PROJEKTY BADAWCZE

ZIELONY CZAS

BLISKO SZTUKI

BEZPŁATNA ADAPTACJA

Poznaj nas lepiej

Przedszkole istnieje już od 17 lat

Zielone Przedszkole powstało z chęci stworzenia miejsca dla dzieci przemyślanego od początku do końca, opartego na fundamentach: pasji do pracy z dziećmi oraz wiedzy i doświadczeniu.

Celem Naszej współpracy na rzecz przedszkolaków w wieku od 2 do 6 lat jest zaspokojenie najważniejszych potrzeb dzieci:

Zobacz opinie rodziców

Poznaj ofertę naszych zniżek

W Zielonym Przedszkolu przygotowaliśmy ofertę specjalną. Z naszych zniżek może skorzystać posiadacz karty dużej rodziny oraz przygotowaliśmy zniżkę dla rodzeństwa.

Zobacz, jakie mamy zniżki:

Wypełnij formularz
i skorzystaj z bezpłatnej adaptacji

Klauzura informacyjna:
1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole "Zielone Przedszkole" Katarzyna Gojżewska NIP: 529-153-19-79...
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3. Dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.
4. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Pani / Panu następujące prawa o prawo dostępu do treści danych ,prawo do sprostowania ,usunięcia, do ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia ,do wniesienia sprzeciwu, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność. o Ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach
6. Pani/Pana dane będą nie przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
7. Pani/Pana nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej.

* - wszystkie pola wymagane