KWIECIEŃ 2024

Zapoznaj się z naszym szczegołowym harmonogramem.

18 -LECIE ZIELONEGO PRZEDSZKOLA – obchodzimy dnia 12.04.2024 (piątek).

W programie urodzin:

SPOTKANIE Z PANEM POETĄ
z autorem książek: ,,Sowa, co bałagan ma w porządku”, ,,Kura co tyła na diecie”, ,,Wróbel, co oćwierkał sąsiadów”
– Zabawy animacyjne z chustą
– Rozdanie upominków
– Wspólne celebrowanie przy muzyce i owocowym poczęstunku

ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI: 16.04.2024 (wtorek)

W ramach Światowego Dnia Książki zaplanowaliśmy akcję Rodzice i dyrekcja w przedszkolu czytają dzieciom.
Zapraszamy chętnych Rodziców do czytania dzieciom w przedszkolu .
Prosimy o zgłoszenia u wychowawcy grupy.

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI 23.04.2024 (wtorek)
Od 15 do 19 kwietnia podsumujemy swoją wiedzę n/t ochrony środowiska, recyklingu i działań na rzecz swojego zdrowia i naszej planety. Zachęcamy dzieci oraz rodziców do udziału w konkursie na stworzenie ,,czegoś z niczego” aby w efektowny sposób nadać drugie życie odpadom.
DZIEŃ TAŃCA 24.04.2024 (środa)
Święto zostało ustanowione przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu Teatralnego. Dzień tańca obchodzony jest od 1982 roku. Ten dzień upłynie nam tanecznym krokiem 😊
ŚWIĘTO FLAGI 26.04.2024 (piątek)
Tego dnia odbędą się uroczyste obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzieci zaprezentują swoje umiejętności recytatorskie i wokalne o tematyce patriotycznej. Uroczystość ma na celu kształtowanie postawy patriotycznych oraz promowanie polskich symboli narodowych. Wspólnie odśpiewamy Hymn Narodowy, a dzieci wykonają flagi lub kotyliony.