CZERWIEC 2021

Zapoznaj się z naszym szczegołowym harmonogramem.

Dzień dziecka

Czerwiec, jest miesiącem dzieci. W tym roku Zielone Przedszkole będzie celebrowało dzień dziecka aż 3 dni.

27 maja, czwartek

zapraszamy przedszkolaki na spektakl Teatru Blaszany Bębenek pt.: ASTERIX RATUJE OBELIXA.

28 maja, piątek

Nauczyciele z Zielonego Przedszkola mają zaszczyt zaprosić Dzieci na przedstawienie pod tytułem: TRZY ŚWINKI.

01 czerwca, wtorek

zapraszamy przedszkolaki na pyszne niespodzianki kulinarne i deser lodowy oraz do dobrej zabawy i sportowych wyzwań na przedszkolnym placu zabaw.

Dzień przyjaciela

09 czerwca, środa

DZIEŃ PRZYJACIELA: temat realizujemy w grupach wiekowych dzieci

09 czerwca, środa

spotkanie autorskie z EWĄ CHOTOMSKĄ

Koniec roku przedszkolnego

Koniec roku przedszkolnego obchodzimy wewnętrznie w grupach wiekowych, w gronie przedszkolaków, nauczycieli i dyrekcji. Rodzicom zapewniamy relację filmową z uroczystości.

16 czerwca, środa

zakończenie roku przedszkolnego, grupy: BIEDRONECZKI I ZAJĄCZKI

17 czerwca, czwartek

zakończenie roku przedszkolnego, grupy: MISIE I SMERFY

Z kalendarium kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom:

26 maja, środa –
01 czerwca, wtorek

XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!”

01 czerwca, wtorek

DZIEŃ DZIECKA. Niech stanie się on dniem Dziecka z Książką i wielkim świętem czytania dzieciom!. Czytajmy dzieciom – w prezencie. Nie ma lepszego daru dla dziecka niż poświęcony mu przez bliskich czas. A najlepiej wykorzystać go na wspólne czytanie!

23 czerwca, środa

Świętujemy DZIEŃ OJCA. Tego dnia wszystko będziemy robić dla Taty i z myślą o Tacie J. Zaprosimy również Tatusiów do czytania z Nami i przeczytamy wiersze i bajki o ojcach.